Reklama

Piękna pogoda, gorąca atmosfera i doskonała zabawa towarzyszyły tegorocznemu festynowi z okazji Dni Ozorkowa. Na święcie miasta ozorkowianie bawili się w tym roku 22 czerwca, tradycyjnie na ul. Unii Europejskiej. Swoje talenty wokalne i taneczne na dużej scenie zaprezentowały dzieci i młodzież z miejskich przedszkoli, młodzi artyści z Młodzieżowego Domu Kultury, Miejskiego Ośrodka Kultury, Szkoły Gimnastyki Artystycznej „Pasja” i PSLCnP.

Po występach najmłodszych przyszedł czas na nieco starszych wykonawców; w tym roku każdy mógł znaleźć coś dla siebie; zarówno miłośnicy rocka, poprocka, jak i disco-polo.

Ozorkowska publiczność doskonale bawiła podczas występu trzech młodych artystek z Top Girls, a także w czasie koncertu Pudzian Band.

Ok. godziny 19 burmistrz Jacek Socha oficjalnie otworzył Dni Ozorkowa 2024. Następnie wręczono dyplomy i puchary zwycięzcom Turnieju Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Miasta Ozorkowa. Pierwsze miejsce w tegorocznym turnieju zajęła drużyna Dywizjonu Lotniczego z Leźnicy Wielkiej, drugie – Tygrysy Ozorków, a trzecie Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu.

Po wręczeniu pucharów przyszedł czas na rockowe brzmienia; w tym roku zaprezentowała się zespół Closterkeler  z charyzmatyczną wokalistką Anją Orthodox.

Gwiazdą wieczoru, która zgromadziła pod sceną liczną publiczność, był zespół IRA. Mieszkańcy entuzjastycznie powitali wykonawców i chętnie śpiewali z wokalistą Arturem Gadowskim największe hity zespołu.

Zakończeniem święta miasta był pokaz laserowy.

W trakcie Dni Ozorkowa mieszkańcy mogli nie tylko wysłuchać występów i koncertów, ale też skorzystać z oferty wystawców, którzy prezentowali swoje produkty i usługi na stoiskach, nie mogło zabraknąć ogródka gastronomicznego, gdzie można było ugasić głód i pragnienie, natomiast najmłodsi mogli bawić się w dmuchanych zamkach oraz skorzystać z innych atrakcji przygotowanych dla dzieci.  

Reklama