Reklama

Już 25 i 26.04.2024r. zapraszamy na „Edu Meet – Edukacja bliżej regionu”

Organizatorami wydarzenia są Gmina Parzęczew, Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Parzęczewie oraz Regionalne Centrum Rozwoju Parzęczew.

Jest to inicjatywa mająca na celu promowanie nowoczesnych i interaktywnych metod nauczania oraz dostarczenie inspiracji edukacyjnych dla młodzieży i nauczycieli.

Wydarzenie będzie składało się z dwóch części – interaktywnej wystawy w strefach edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych oraz konferencji dla samorządowców, dyrektorów szkół, przedstawicieli instytucji edukacyjnych i przedsiębiorców.

W trakcie konferencji oraz w strefach edukacyjnych uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z tematyką taką jak cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja, higiena cyfrowa czy grywalizacja. Partnerami w organizacji tych działań są m.in. Biuro Nowych Technologii Instytutu Pamięci Narodowej, Google for Education, Mentor – systemy audiowizualne, Quizizz – platforma gier i quizów, Związek Międzygminny „BZURA”, a także Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści MuBaBaO.

W godzinach 15:00-17:00 w dniach 25-26.04 wstęp wolny dla wszystkich mieszkańców!

Przypominamy – aby wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zgłoszenia na adres biuro@rcrparzeczew.pl lub telefonicznie: 535 119 737. Liczba miejsc ograniczona.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem  wydarzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z opisami_stref_edukacyjnych.

Reklama