Reklama

Przed nami wyjątkowe wydarzenie – wybory samorządowe , które odbędą się już w najbliższą niedzielę, 7 kwietnia.
To doskonała okazja, abyście wyrazili swoje zdanie i włączyli się aktywnie w kształtowanie naszej wspólnoty lokalnej!

Wasz udział w wyborach ma ogromne znaczenie dla przyszłości naszego miasta i gminy. To właśnie Wy, drodzy mieszkańcy, macie wpływ na decyzje dotyczące naszego otoczenia, infrastruktury, edukacji, kultury i wielu innych aspektów naszego życia codziennego.

Dlatego zwracam się do Was z gorącą prośbą o udział w nadchodzących wyborach. Wasze głosy są kluczowe dla wyboru odpowiednich osób, które będą reprezentować nasze interesy oraz pracować dla dobra całej społeczności.

Pamiętajcie, że nasze miasto i gmina to nasz wspólny dom, który warto rozwijać i wspólnie pielęgnować. Dlatego apeluję o aktywny udział w wyborach i oddanie swojego głosu na kandydatów, których uważacie za najbardziej odpowiednich do pełnienia funkcji samorządowych.

Warto korzystać z prawa do głosowania, ponieważ to właśnie dzięki temu możemy mieć realny wpływ na kształt naszej lokalnej społeczności. Nie pozostawiajmy losu naszego miasta i gminy przypadkowi – razem możemy zdziałać wiele!

Dlatego też zachęcam Was wszystkich do udziału w wyborach w najbliższą niedzielę. Wasz głos ma znaczenie!

Do zobaczenia przy urnach wyborczych!
Ryszard Nowakowski
Burmistrz Miasta i Gminy Parzęczew

Reklama