piątek, 26 czerwca, 2026
Strona głównaAktualnościMiasto Ozorków11 listopada już po raz kolejny Boks Olimpijczyk Ozorków zorganizuje w hali...

11 listopada już po raz kolejny Boks Olimpijczyk Ozorków zorganizuje w hali spor…

Reklama

11 listopada już po raz kolejny Boks Olimpijczyk Ozorków zorganizuje w hali sportowej Mecz Bokserski z okazji Święta Niepodległości. Jednym z patronów wydarzenia jest burmistrz Jacek Socha. Rozpoczęcie meczu o godz. 12.00, wstęp wolny.

Reklama
Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reklama

Wydarzenia

Ostatnie