poniedziałek, 22 czerwca, 2026
Strona głównaAktualnościMiasto Ozorków22 czerwca w kościele św. Józefa w Ozorkowie odbył się koncert muzyczny...

22 czerwca w kościele św. Józefa w Ozorkowie odbył się koncert muzyczny zorganiz…

Reklama

22 czerwca w kościele św. Józefa w Ozorkowie odbył się koncert muzyczny zorganizowany przez PM5 i PM3 oraz p. Marcina Sówkę. W tym roku szkolnym w ramach Planu Pracy Przedszkola PM5 pt. „Muzyka wokół nas” Dyrektor przedszkola we współpracy z nauczycielem rytmiki p. Marcinem zorganizowała szereg koncertów muzycznych pod wspólnym hasłem „”Sówka i przyjaciele”.
Przedszkolaki mogły posłuchać muzyki wydobywającej się z takich instrumentów jak trąbka, wiolonczela, kontrabas, organy. Każdy mógł podejść, spróbować zagrać i zadać pytanie muzykom. Na finałowy koncert zaprosiliśmy również dzieci z pozostałych przedszkoli. Bohaterem koncertu była p. Joanna i jej wspaniale prezentujący się instrument – harfa. Wyjątkowe wnętrze, wyjątkowo dostojny instrument spowodował, że podniosła atmosfera towarzyszyła dzieciom od pierwszych do ostatnich dźwięków.
E. Bagińska dyr. PM5



Reklama
Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reklama

Wydarzenia

Ostatnie