Reklama

Sala Miejskiego Ośrodka Kultury była wypełniona po brzegi podczas dzisiejszego spotkania z aktorką Adrianną Biedrzyńską. „Podwieczorek z …” prowadził dziennikarz TV Leszek Bonar.
Publiczność z zainteresowaniem i entuzjazmem wysłuchała wspomnień artystki z jej lat studenckich, występów na deskach teatrów, w filmach, serialach, kabarecie i estradzie. Pani Adrianna jest także scenarzystką i reżyserką sztuk teatralnych i recitali. Podczas dzisiejszego spotkania publiczność miała również okazję wysłuchać kilku piosenek w wykonaniu aktorki, m.in. „Jej portret” z repertuaru Bogusława Meca” i „Bo we mnie jest seks” Kaliny Jędrusik.
Artystka jest absolwentką Łódzkiej Szkoły Filmowej. Na szklanym ekranie zadebiutowała w roku 1983. Widzowie oglądali ją między innymi w takich produkcjach jak: „300 mil do nieba”, czy „Pajęczarki”, a także w serialach telewizyjnych „Fitness Club”, „Klan” oraz w emitowanych obecnie „Barwach szczęścia”. Wydała dwie płyty „Pięć oceanów” oraz „Ada Biedrzyńska – debiuty”.
Jest laureatką wielu nagród. Między innymi: Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, Nagrody Wiktora dla osobowości telewizyjnej oraz Złotej Kaczki w kategorii najlepsza polska aktorka.
„Podwieczorek z …” to cykl spotkań z popularnymi gwiazdami polskiej estrady, które realizowane są przez redaktora Leszka Bonara – dziennikarza i prezentera muzycznego Telewizji Łódź.
Dotychczas w ramach cyklu spotkań „Podwieczorek z…” w MOK gościli: Monika Kuszyńska, Artur Barciś, Katarzyna Skrzynecka, Marcin Daniec, Jacek Wójcicki.

Reklama