czwartek, 25 czerwca, 2026
Strona głównaAktualnościMiasto OzorkówPodsumowanie współpracy władz miasta z ozorkowskimi przedsiębiorcami było główny...

Podsumowanie współpracy władz miasta z ozorkowskimi przedsiębiorcami było główny…

Reklama

Podsumowanie współpracy władz miasta z ozorkowskimi przedsiębiorcami było głównym tematem spotkania, na które burmistrz Jacek Socha zaprosił przedstawicieli firm z terenu miasta. Spotkanie zorganizowane dziś w Młodzieżowym Domu Kultury było też okazją do podziękowania przedsiębiorcom za ich wsparcie rzeczowe i finansowe przy organizacji imprez i przedsięwzięć na rzecz mieszkańców.
Podziękowania za pomoc otrzymały przedsiębiorstwa: Geberit, GS „Samopomoc Chłopska”, Ozorkowskie Przedsiębiorstwo Komunalne i Intermarche w Ozorkowie.





Reklama
Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reklama

Wydarzenia

Ostatnie