Nagrody za osiągnięcia sportowe
Reklama

Choć dziś trzynasty piątek, to nie dla każdego jest on pechowy 

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Parzęczewie, którzy osiągnęli w pierwszym semestrze najwyższe w historii szkoły sukcesy sportowe, odebrali dziś z rąk Wójta Gminy Ryszarda Nowakowskiego nagrody.

– Gratuluję Wam tak ogromnego sukcesu. Reprezentacje szkoły zdobyły – dziewczęta II i chłopcy III miejsce w mistrzostwach województwa, pokonując na szczeblu międzygminnym, powiatowym i regionalnym również szkoły sportowe. Jest to niewątpliwie powód do dumy ? powiedział Wójt.

Uczniowie dostali możliwość wyboru nagrody. Jednogłośnie zdecydowali, że jej najlepszą formą będą jednakowe stroje z logo gminy i nazwą szkoły, aby w ten sposób godnie je reprezentować.

Młodzi sportowcy sięgali po najwyższe miejsca na podium w zawodach w piłkę ręczną, unihokeja i badmintona. Nie byłoby tych sukcesów bez wsparcia i motywacji, jaką uczniowie otrzymują od swoich nauczycieli. Tylko ciężka i konsekwentna praca daje takie efekty. Z tego też powodu podczas dzisiejszego apelu Wójt wręczył również nagrody pieniężne dla nauczycieli wychowania fizycznego – Marka Gapsy, Katarzyny Kurowskiej, Pawła Kurowskiego i Marcina Kuzaniaka oraz dla Dyrektor Szkoły Agnieszki Graczyk.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
 
[Zobacz całą galerię zdjęć na www.parzeczew.pl]

Reklama