Reklama

Siatkarze prowadzeni przez trenera Łukasza Zielińskiego z Ozorkowa zdobyli wicemistrzostwo Polski Niesłyszących w piłce siatkowej mężczyzn. Organizatorami zawodów, które odbyły się w dniach 25-27 listopada, było Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Sportu Niesłyszących. Siatkarze ŁKSG Łódź bronili tytułu wicemistrzów z ubiegłego roku.
Skład drużyny: Tomasz Miśkiewicz, Konrad Wiśniewski, Rafał Abramiec, Jakub Miśkiewicz, Tomasz Szarowolec, Sebastian Graczyk, Viktor Kosenko, Zhyzka Ruslan, Denys Perminov. Trener: Łukasz Zieliński. Asystent trenera: Bartosz Borkowski.
Przypomnijmy, to już drugi Mistrzostw Polski zdobyty przez podopiecznych trenera Łukasza Zielińskiego w tym roku. Miesiąc wcześniej siatkarki ŁKSG Łódź zdobyły także srebrne krążki. Natomiast trener osiągnął najlepszy rezultat w swojej 6 letniej pracy trenerskiej. W tym roku jego podopieczni sięgnęli po dwa brązowe medale Mistrzostw Europy w piłce siatkowej plażowej i dwa srebrne medale Mistrzostw Polski w piłce siatkowej halowej.
Zawodnikom i trenerowi gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów. Osoby niesłyszące zainteresowane grą w piłkę siatkową mogą się kontaktować z trenerem Łukaszem Zielińskim pod numerem telefonu 695 621 757.

Reklama