Strona główna NA ŻYWO [NA ŻYWO] MKS Bzura Ozorków – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

[NA ŻYWO] MKS Bzura Ozorków – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

0
[NA ŻYWO] MKS Bzura Ozorków – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
Transmisja na żywo meczu MKS Bzura Ozorków - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

Po raz pierwszy w historii zapraszamy na transmisję online z meczu siatkarskiego. Dziś w hali przy Traugutta MKS Ozorków zmierzy się z liderem tabeli zespołem . Początek transmisji o godz. 16:45.


Transmisję można oglądać na niniejszej stronie, na stronie Youtube https://www.youtube.com/watch?v=XXEiLyVg-RM oraz za pomocą urządzeń mobilnych oraz telewizorów Smart TV.

Zachęcamy do subskrypcji kanału Ozorków.net na Youtube. Dzięki temu na urządzaniach mobilnych wyskoczy powiadomienie o rozpoczęciu transmisji.

Zespół z Tomaszowa zajmuje po pięciu kolejkach pierwsze miejsce w tabeli z 15 punkami na koncie i nie przegrał do tej pory ani jednego seta. po fantastycznym początku sezonu jest także niepokonaną drużyną, zajmuje jednak trzecie miejsce w tabeli. Wynika to z tego, iż ozorkowianie wygrali dwa mecze w stosunku setów 3:2, za które przyznaje się 2 punkty.
W trakcie meczu Bzury z Lechią Tomaszów w hali przy Traugutta 2 odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz chorego na guza mózgu Antosia Błaszczyka.

W styczniu 2016 r. zdiagnozowano u niego guza tylnej jamy czaszki ? medulloblastoma typ IV wg WHO. W dniu 29 stycznia 2016r., wykonano zabieg subtotalnego wycięcia guza. W dniu 13 lutego 2016r. wykonano operację Antek dodatkowo ma założoną zastawkę komorowo-otrzewnową w wyniku wodogłowia pooperacyjnego. W tej chwili jest w trakcie chemioterapii i dalszej drogi powrotu do zdrowia. Zwracamy się z ogromna prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy mogą nam pomóc i przekazać środki na dalsze leczenie oraz na powrót do zdrowia Antosia.

Rodzice Antosia zwracają się z apelem o pomoc dla ukochanego syna do wszystkich ludzi dobrego serca.

FUNDACJA AVALON
UL. M. Kajki 80/82/1
04-620 Warszawa

Nr Konta:
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
tytułując przelew: „Błaszczyk, 5987”
SMS o treści POMOC,5987 na nr. 75165 za 5zł netto (6,15zł brutto w tym VAT)