Szkoła Zawodowych Perspektyw
Szkoła Zawodowych Perspektyw
Reklama

zdobył tytuł „Szkoła Zawodowych Perspektyw” w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie.

Praca nad projektem trwała prawie cały rok szkolny, a głównym jego celem było zwrócenie uwagi, jak ogromne znaczenie dla uczniów ma odpowiedni wybór ścieżki edukacyjnej i zawodowej oraz poznanie świata zawodów z perspektywy wszystkich podmiotów biorących udział w tworzeniu zawodowej rzeczywistości.

Aby uzyskać i uzyskać prestiżowe miano „Szkoły zawodowych perspektyw”, przyjęli na siebie zadania, których wykonanie było oceniane przez jury konkursu.

Uczniowie w Ozorkowie m.in. odkrywali tajniki zawodów zanikających w naszym regionie, spotykali się z pracodawcami i pracownikami różnych instytucji związanych z rynkiem pracy, przygotowywali filmy przedstawiające historie osób, które w młodym wieku osiągnęły sukces zawodowy i finansowy, układali wiersze poświęcone różnym zawodom, jak również w formie debaty starali się wykazać wyższość zatrudnienia we własnej firmie nad pracą w korporacji.

Reklama