Dzień Kobiet w GOK w Leśmierzu / fot. ug-ozorkow.pl
Dzień Kobiet w GOK w Leśmierzu / fot. ug-ozorkow.pl
Reklama

Z okazji tegorocznego Dnia Kobiet do lokalu Gminnego Ośrodka Kultury w Leśmierzu przybyła dość liczna i reprezentatywna grupa pań związanych w mniejszym bądź też większym stopniu z gminą Ozorków.

Na okoliczność Ich święta przygotowano w -u bardzo sympatyczny wieczór z muzyką i śpiewem. Na rozpoczęcie, przed publicznością wystąpił Wójt , powitał wszystkie panie i składał im najlepsze życzenia w imieniu własnym oraz pozostałych mieszkańców płci męskiej.

Symboliczny bukiet kwiatów Wójt wręczył ? w towarzystwie Sekretarza Witolda Kosmowskiego ? gospodyni wieczoru dyr. GOK Mirosławie Walc. Przechodząc do części artystycznej Wójt Komorowski ujawnił zapowiadaną niespodziankę, a mianowicie, argentyńskiego śpiewaka Oscara Ernesto Ovejero występującego w zespole Colours Of Tango wraz z muzykami ? Anetą Salwińską grającą na harfie i Konradem Salwińskim grającym na akordeonie. Rzec można ? żyjący w świecie tanga Oscar Ernesto Ovejero – rodowity mieszkaniec Buenos Aires – nie tylko pięknie śpiewa, ale również z szacunkiem odnosi się do kobiet, wszystkim paniom przekazał w swoim języku okolicznościowe życzenia. Ten mistrz tanga przyleciał do Polski w minioną noc i niezwłocznie stawił się w Leśmierzu, by zaśpiewać dla kobiet z gminy Ozorków.

Reklama