1 procent dla Ozorkowa
Reklama

W ramach akcji „1% dla Ozorkowa” zachęcamy mieszkańców i mieszkanki Ozorkowa oraz okolic do wspierania organizacji działających na naszym terenie. Oddaj swój 1% tym, którzy działają dla dobra społeczności lokalnej lub potrzebują Twojej pomocy!


Z roku na rok rośnie ilość podatników decydujących się na przekazywanie środków na rzecz organizacji. Wiele ngo nie posiada budżetów na reklamowanie swojej działalności i w staraniach o środki z „jednego procenta” nie ma szans, zwłaszcza w konkurencji z podmiotami tworzonymi lub promowanymi np. przez ogólnopolskie media. Stąd zaangażowanie serwisu .net w akcję edukacyjno ? promocyjną przypominającą o jednym procencie i zachęcającą do wspierania lokalnych organizacji.

Przez kilka(naście) najbliższych dni będziemy publikować informacje o Organizacjach Pożytku Publicznego (ale nie tylko, patrz poniżej), którym mieszkańcy mogą przekazać swój 1%.

Wiemy także, że 1% może pomóc bezpośrednio chorym osobom, dzieciom. Prosimy opiekunów o kontakt i przesyłanie materiałów (ulotki, teksty) na email michal@ozorkow.net.

Serwis .net na Facebooku śledzi prawie 2,5 tys. osób. Gwarantuje to dotarcie do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Szczegółowe informacje w jaki sposób rozliczać 1% można znaleźć na stronie http://www.pit.pl/1procent/.

 

Reklama