Reprezentanci Polski w futsalu w Leśmierzu / fot. lesmierz.edu.pl
Reklama

Wyjątkowy charakter miał przebieg tegorocznych obchodów Dnia Chłopaka w Zespole Szkół w Leśmierzu. Obok uroczystych życzeń i słodkich upominków główną atrakcją był mecz pokazowy pomiędzy gimnazjalistami- MKS a zawodnikami Reprezentacji Polski w Futsalu do lat 21.

Zawodnicy obydwu drużyn zaprezentowali doskonałe widowisko sportowe, obfitujące w wiele wspaniałych zagrań i pięknych bramek. Rywalizacja toczyła się w bardzo przyjacielskiej atmosferze, przy gorącym dopingu licznie zgromadzonych kibiców.
Mecz zakończył się wynikiem 24:10 dla kadrowiczów U21 jednak tego dnia nie miało to większego znaczenia, najważniejsza była dobra zabawa i możliwość konfrontacji z klasowym rywalem.

W drużynie gości wystąpił wychowanek Mateusz Olczak obecnie zawodnik aktualnego wicemistrza Polski w futsalu ? Gatty Active Zduńska Wola, który za wieloletnią współpracę i wybitne osiągnięcia sportowe otrzymał pamiątkową statuetkę od Zarządu Klubu. Pozostali uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe podziękowania i medale za pomoc w organizacji i udział w meczu pokazowym oraz słodkie upominki od firmy Terravita.
Na zakończenie imprezy zawodnicy drużyny gości cierpliwie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć ku zadowoleniu szkolnych kibiców.

Reklama