Widok tarcz z perspektywy strzelca
Reklama

W sobotę, 15 sierpnia na strzelnicy przy ul. Sportowej odbyły się powszechne strzeleckie z okazji 95 rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Dnia Wojska Polskiego. Organizatorem zawodów było Koło Strzelectwa Sportowego „Komunalni” Ozorków.

W kategorii wiekowej bez ograniczeń zwyciężył Łukasz Kaczmarek z wynikiem 94 punktów, drugie miejsce zajął Tomasz Miksa z 90 punktami. Na najniższym stopniu podium stanął Robert Wiśniewski zdobywając 86 punktów.

W kategorii wiekowej do lat 18 udział wzięły dwie zawodniczki. Najlepsza, uzyskała wynik 58 punktów.

Wśród zgromadzonych kibiców przeprowadzono wiedzy. Uczestnicy musieli odpowiedzieć na 20 pytań. Najlepiej poradzili sobie: Izabela Pakulska, Agnieszka Węgierska i Łukasz Zalewski. Znali oni odpowiedź na 17 pytań.

KSS „Komunalni” (http://www.ksskomunalni.pl) zaprasza wszystkich chętnych na strzelnicę sportową przy ul. Sportowej 5 w każdą sobotę w godzinach 10-15.

Postrzelać może KAŻDY! Nawet osoby poniżej 18. roku życia. Osoby te muszą jednak stawić się na strzelnicę z opiekunem i za jego zgodą wkroczyć w świat strzelectwa.

otwarta jest dla wszystkich. Wystarczy przyjść i spróbować swoich sił!

Osoby, które nie miały nigdy styczności z bronią bądź nie były nigdy na strzelnicy przechodzą szybkie podstawowe szkolenie w zakresie bezpieczeństwa tuż przed strzelaniem, będąc już na miejscu.

Reklama