Reklama

Czwarty rok z rzędu odbyło się spotkanie z Mikołajem w ramach ?Fabryki Św. Mikołaja ? Filia w Ozorkowie?. Dzieci bawiły się od godz. 16 w Hali Sportowej przy ul. Traugutta 2 w Ozorkowie.

W poprzednich latach na najmłodszych mieszkańców czekały liczne atrakcje, przede wszystkim wspólne zabawy z Mikołajem i słodkie prezenty dla każdego. Wszystko to odbywało się w świątecznej scenerii, wśród choinek, girland, kolorowych lampek i reniferów. Wielkim powodzeniem wśród najmłodszych cieszyło się wykonywanie piernikowych ozdób i dekoracji wspólnie ze Śnieżynkami.

Rodzice mogli być zatem pewni, że i tym razem będzie podobnie albo jeszcze lepiej niż w poprzednich latach. Niestety wielu z nich było zawiedzionych organizacją tegorocznej edycji ?Fabryki?.

Panował bałagan w wydawaniu paczek, po prostu wszyscy się pchali i te nasze najmłodsze bąble były deptane. Nawet nie wiem kto nam podał paczkę bo nie widziałam.mówi Pani Dorota
Niestety w tym roku moje dziecko przyszło zapłakane i z pytaniem dlaczego nic nie dostał od Mikołaja. Szkoda…..żali się Pani Beata na Facebooku
Oj w tym roku było tak sobie. Zabrakło paczek dla dzieci i ten Mikołaj taki niemiły był !!!przyznaje jej rację Pani Sylwia

W tym roku brakowało wielu atrakcji dla dzieci, m.in malowania bombek i twarzy, dekorowania pierników, konkursów w których dzieci otrzymywały drobne upominki z których zawsze bardzo się cieszyły, a nagłośnienie na hali było kiepskie. Takie komentarze dało się słyszeć od wielu rodziców najmłodszych ozorkowian.

Niektórzy pytali, dlaczego organizatorką w tym roku nie jest Pani Lidka. Wyjaśnieniem jest jej odpowiedź na pytanie zadane na Facebooku:

Pani Beatko, niestety w tym roku nie było mi dane organizować „Fabryki..” Podczas poprzednich edycji, a wiec w latach 2011 – 2013 kiedy, jako Naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Ozorkowie byłam odpowiedzialna za zorganizowanie tejże fantastycznej imprezy, wszystkie dzieci otrzymały prezenty od Św. Mikołaja.
Kocham dzieci, wiem, jak jest im przykro, gdy zostaną pominięte, dlatego zawsze podchodzę do organizacji przedsięwzięć skierowanych do naszych milusińskich z pasją i wielkim zaangażowanym.
Dziś byłam na imprezie wraz z moją koleżanka Panią Karoliną Kręcikowską radną Rady Miejskiej w Ozorkowie. Przybyłyśmy do dzieciaków ze słodkościami od nas – cioci Lidzi i cioci Karolinki .
Jest mi bardzo przykro, ale za organizację tegorocznej ?Fabryki..? nie jestem odpowiedzialna. Pozdrawiam serdecznie Lidia Elert radna Rady Powiatu Zgierskiego.

Na pytanie czemu tak wyszło, Pani Lidia odpisuje:

To nie jest żadna tajemnica, otóż Drogie Mieszkanki Ozorkowa w dniu 01.12.2014 r. otrzymałam pismo informujące mnie, że w związku z Zarządzeniem Nr 156/2014 Burmistrza Miasta Ozorkowa z dnia 24 listopada 2014 r. w sprawie zmiany Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Ozorkowie i reorganizacją Urzędu Miejskiego w Ozorkowie – Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Ozorkowie, którym kierowałam został niestety zlikwidowany.

 

Fabryka Św. Mikołaja – Filia w Ozorkowie – 19.12.2014 r.
Reklama