Fot. Rafał Stanulewicz
Reklama

Na boisku przy ul. Mielczarskiego odbył się . Organizatorki imprezy zaprosiły do wspólnej zabawy z The Clown Circus Show Ruphert & Rico w programie pt. ?Witaj szkoło na wesoło”.

Na czekało moc dodatkowych atrakcji: malowanie włosów, deszcz baniek mydlanych, gadżety cyrkowe, nagrody dla uczestników konkursów, bomby i wyrzutnie confetii, tańczące klauny.

Dla dorosłych zorganizowano dwa stoiska: nieodpłatne stoisko wizażu oraz stoisko zdrowia, gdzie uczestnicy pikniku mogli skorzystać z nieodpłatnego badania pomiaru cukru.

W przeprowadzenie akcji społecznej zaangażowały się członkinie i sympatycy Koła Ligi Kobiet Polskich w Ozorkowie: Monika Kusztelak, Anna Nolbrzak, Anna Nowicka, Marta Dobrowolska, Iwona Stelmaszewska, Wiesława Chałupka, Piotr Szoszkiewicz.
Akcję społeczną Piknik Rodzinny skierowany do dzieci zorganizowano już po raz drugi. W zeszłym roku odbył się 23 sierpnia pn. Wakacyjny Piknik Rodzinny, wówczas przypadł do gustu zarówno milusińskim, jak i ich opiekunom.

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

Organizatorki pikniku Lidia Elert radna Powiatu Zgierskiego i radne Rady Miejskiej w Ozorkowie: Barbara Urbaniak, Joanna Mariankowska dziękują: Spółdzielni Mieszkaniowej w Ozorkowie za nieodpłatną pomoc w organizacji imprezy oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przeprowadzenie akcji społecznej.

Reklama