Reklama

Nauczyciele, uczniowie oraz ich rodzice proszą o odawanie głosów na inicjatywę której celem jest pozyskanie od Fundacji Aviva dotacji na budowę placu zabaw przy Zespole Szkoł w Modlnej.

Aby nasza inicjatywa miała szansę na pozytywne rozpatrzenie potrzebna jest jak największa liczba głosów na nią oddana.

Głosować można na stronie http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,999,plac-zabaw-modlna-rowniez-potrafi-.html.

Zasady głosowania:

  1. Aby zagłosować na wybraną inicjatywę, nie trzeba być zalogowanym w serwisie.
  2. Jeden Użytkownik może oddać głos tylko jeden raz w ciągu doby. Z jednego numeru IP w ciągu doby można oddać maksymalnie 4. głosy, każdy z innego adresu email.
  3. W przypadku wykrycia przez Organizatora podejrzenia prób obejścia systemu zabezpieczeń Organizator ma prawo do usunięcia takiego zgłoszenia w każdym czasie z konkursu lub odjęcia nieuczciwie uzyskanych głosów w zależności od ich liczby.

Modlna to niewielka wieś w Gminie Ozorków – województwo łódzkie. Znakomicie funkcjonuje tu Zespół Szkół – szkoła podstawowa i gimnazjum. Mamy piękna salę gimnastyczna, dla dzieci młodszych salkę zabaw, klasopracownię ekologiczną, dofinansowana z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przy współpracy lokalnego samorządu, nauczycieli, społeczności szkolnej, rodziców, sponsorów…pozostałe klasopracownie są sukcesywnie doposażanie w miarę możliwości naszego budżetu.

Na zewnątrz budynku, przylega boisko do piłki nożnej ze sztucznej trawy, z którego korzystają uczniowie naszej szkoły – zarówno w godzinach zajęć z w-f jak i po zajęciach lekcyjnych.

Pozostała, duża część terenu przyległego do obiektu pozostaje do efektywnego wykorzystania.

Rodzice, nauczyciele oraz same dzieci marzą o profesjonalnym placu zabaw. W sąsiednich miejscowościach powstają miejsca do zabaw. Niektóre bardzo bogato wyposażone. Niestety większość tych miejsc jest znacznie oddalona od Modlnej, co uniemożliwia korzystanie na co dzień. Chcielibyśmy mieć swój i być dumni z tego, że choć mała wioska, to dała radę swój plac zabaw zorganizować i wyposażyć.

Niestety na własna rękę to dla nas zbyt duże wyzwanie jeśli chodzi o koszty.

Do tej pory udało nam się zorganizować kwotę około 10.000,00 zł. W połowie, są to środki z wpłat na Radę Rodziców. Pozostała część to wkład finansowy rodziców, lokalnego Stowarzyszenia KG BABINIEC oraz pozyskanych sponsorów i . Swoją pomoc zadeklarował również samorząd lokalny. Wciąż to jednak za mało.

Chcielibyśmy zakupić potrzebne urządzenia, z których mogłyby korzystać najmłodsze dzieci. Byłyby to między innymi – konik bujany, huśtawka typu „Ważka”, huśtawka podwójna, karuzela tarczowa z siedziskami oraz zestaw ze zjeżdżalniami.

Łączny koszt szacujemy na 40.000,00 zł. Brakuje nam zatem 30.000,00 zł

Nadzieja na pomoc pojawiła się poprzez nasze zgłoszenie w konkursie AVIVA. Chcemy naszą inicjatywą zarazić wszystkich naszych znajomych i dzięki temu zrealizować nadzieje na lepsze jutro dla naszych milusińskich, na ich radość i bezpieczne spędzanie wolnego czasu.

Liczymy na każdą pomoc! Na pomoc tych, którym idea powstania naszego placu zabaw jest bliska !

Będziemy wdzięczni za Twój głos!!! Oddaj go raz dziennie i codziennie !!!

Dziękujemy w imieniu naszych dzieciaków !!!

Reklama