100 placów zabaw na 100 lat NIVEA
Reklama

Udało się! Dzięki internautom z Ozorkowa firma NIVEA wybuduje plac zabaw dla dzieci między ulica Lotniczą i Sikorskiego.

Plac z Ozorkowa zdobył w II etapie (głosowano przez cały sierpień) 58 200 głosów i zajął 23 miejsce (w II etapie konkursu zwyciężało pierwsze 25 lokalizacji).

Wg regulaminu konkursu po zakończeniu głosowania w ramach każdego z etapów Konkursu, gminy (spółdzielnie mieszkaniowe), których lokalizacje uzyskały największą liczbę głosów internautów zobowiązane będą doręczyć w terminie 14 dni od dnia zamknięcia głosowania w ramach danego etapu Konkursu oraz ogłoszenia wyników głosowania (wstępnych wyników danego etapu Konkursu) na adres Organizatora Konkursu mapę terenu (mapa dla celów projektowych) zgłoszonej lokalizacji w celu naniesienia na nią przez podmiot (posiadający odpowiednie uprawnienia budowlane) współpracujący z Fundatorem Nagród projektu placu zabaw.

Miejmy nadzieję iż Spółdzielni Mieszkaniowej, jako włascicielowei terenu na którym ma powstać plac zabaw, uda się w tym czasie zamknąć wszystkie formalne sprawy i rodzicie będą mogli już wkrótce cieszyć się z nowego miejsca dla swoich pociech.

Reklama