Reklama

Gmina kupi plac pod budowę nowego urzędu

5

Nowa siedziba Urzędu Gminy powstanie przy ul. Słowackiego 2. Podczas posiedzenia rada powiatu zgierskiego wyraziła zgodę na placu pod budowę, położonego w Ozorkowie na terenie Zespołu Szkół Zawodowych, zarządzanego przez powiat.

Nieruchomość została wytypowana do sprzedaży z uwagi na to, że teren ten nie był wykorzystywany przez szkołę – mówi wicestarosta zgierski Marcin Karpiński. – Z uwagi na to, że nieruchomość zostanie sprzedana samorządowi, nie będzie ogłaszany przetarg. Z tego samego powodu cenę za teren o powierzchni 3 tys. metrów kwadratowych ustalono na 200 tys. zł, poniżej wartości rynkowej.

(WKU) Express Ilustrowany

5 KOMENTARZE

  1. sobie budują pałace a o wyremontowaniu starego, obskurnego placu, który jest wizytówką miasta słyszymy od ilu to już lat..

  2. [quote]sobie budują pałace a o wyremontowaniu starego, obskurnego placu, który jest wizytówką miasta słyszymy od ilu to już lat..[/quote]W artykule jest mowa o Urzędzie [b]GMINY[/b] a nie Miasta 🙂

  3. ale kazdy pieje do miasta P. Michale gdyż tam talataństwo i lawerostwo sie szerzy co do gminy to wielki szacun Wójt ma głowę na karku– nie jak inni po tej drugiej stronie półciwiatku bezmózgich incydentów

  4. Skoro szkoła nie wykorzystywała terenu właściwie – to może pani dyrektor lepiej zagospodaruje ten teren dla młodzieży. Gmina niech zostanie tam gdzie jest – będzie taniej. Ludzie opamiętajcie się – przecież to wszystko z naszych podatków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version