Reklama

HTL otwiera nową linię technologiczną w Ozorkowie

9
HTL - Strefa

150 inwestor w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej – to spółka Koncern ten jest światowym liderem produkcji jednorazowych nakłuwaczy do pobierania krwi oraz nakłuwaczy personalnych do domowego użytku np. przez cukrzyków.

Właścicielem spółki jest szwedzki fundusz inwestycyjny EQT Partners.HTL-Stefa  uruchomi w ŁSSE za 40 mln złotych nową linię technologiczną do produkcji igieł insulinowych. Projekt będzie realizowany w istniejącym zakładzie HTL w Ozorkowie.

Inwestor zobowiązał się zatrudnić co najmniej 18 nowych pracowników.
Koncern HTL otrzyma już trzecie zezwolenie w Strefie. Zainwestował w sumie 116 mln złotych. Stworzył w swoich zakładach w Ozorkowie i Łęczycy 950 miejsc pracy. 

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

9 KOMENTARZE

    • Tia.. Juz od dawna różne famy idą w miasto. Ja tam pracuje a jakośc takiego ubytku w ludziach nie widze ani nawet o tym nie słyszałem.

  1. do PaulAdmin
    jak wyjdziesz ze strefy czystej (gdzie raczej nie zwalniają)i sie popytasz ludzi na innych działach ile osób zwolnili w ostatnich miesiącach to spokojnie wyjdzie 40 osób.

  2. super zakladzik 😆 smieszne to jest ja skladamal 5 razy cv i ani razu do mnie nie zadzwonili 🙁 a niby zwalniaja i przyjmuja ciagle 😀

  3. W ogóle na strefie mało która firma odpowiada na CV, podania itd itp. Rotacje może są wewnątrz zakładowe „koleżeńskie” a nabór pewnie z polecenia albo rekomendacji danej osoby. Zresztą nie generalizujmy bo są różne przypadki, ale ja się pytam czy te Firmy ze Strefy powstały z przypadku? Albo lepiej…Czy istnieje jakiś nadrzędny statut, regulamin firmy do którego ktokolwiek z kadry i zarządzających ma szacunek i go respektuje? Bo przypadek to nie jest punkt odniesienia a jeśli jest to Ozorków przeprasza Za HTL i miejsce które zajmuje ten zakład równie dobrze mogło dalej być tam wysypisko śmieci…Pozdro dla trzeźwo myślących.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version