Reklama

Otwarty konkurs na wsparcie realizacji zadań w zakresie rozwoju sportu kwalifikowanego w Ozorkowie

21

Burmistrz Miasta Ozorkowa  ogłosił otwarty na wsparcie realizacji zadań w zakresie rozwoju sportu kwalifikowanego w Gminie Miasto Ozorków w 2010r.

W zakresie wspierania rozwoju sportu kwalifikowanego poprzez organizację przygotowań i uczestnictwo w lokalnych, regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych imprezach sportowych, organizację szkoleń zawodników lub drużyn dziecięcych, młodzieżowych, seniorskich, w tym zakup sprzętu sportowego, ulepszanie sprzętu sportowego, wysokość środków publicznych przeznaczonych na realizację zadań z powyższych obszarach ogółem wynosi w 2010r. 158 500 zł, w tym:

 1. piłka siatkowa – 140 000
 2. karate – 7 000 
 3. pływanie – 8 000
 4. brydż – 3 500

W dokumencie opublikowanym w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Ozorków (http://www.ozorkow.bip.net.pl/?a=487) brak wzmianki o piłce nożnej.

21 KOMENTARZE

 1. [quote]"Burmistrz Miasta Ozorkowa ogłosił otwarty konkurs na wsparcie realizacji zadań w zakresie rozwoju sportu kwalifikowanego w Gminie Miasto Ozorków w 2010r.

  W zakresie wspierania rozwoju sportu kwalifikowanego poprzez organizację przygotować i uczestnictwo w lokalnych, regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych imprezach sportowych, organizację szkoleń zawodników lub drużyn dziecięcych, młodzieżowych, seniorskich, w tym zakup sprzętu sportowego, ulepszanie sprzętu sportowego, wysokość środków publicznych przeznaczonych na realizację zadań z powyższych obszarach ogółem wynosi w 2010r. 158 500 zł, w tym:…" to po polsku jest napisane???[/quote]
  Taki urok prawa polskiego 🙂

 2. "Burmistrz Miasta Ozorkowa ogłosił otwarty konkurs na wsparcie realizacji zadań w zakresie rozwoju sportu kwalifikowanego w Gminie Miasto Ozorków w 2010r.

  W zakresie wspierania rozwoju sportu kwalifikowanego poprzez organizację przygotować i uczestnictwo w lokalnych, regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych imprezach sportowych, organizację szkoleń zawodników lub drużyn dziecięcych, młodzieżowych, seniorskich, w tym zakup sprzętu sportowego, ulepszanie sprzętu sportowego, wysokość środków publicznych przeznaczonych na realizację zadań z powyższych obszarach ogółem wynosi w 2010r. 158 500 zł, w tym:…" to po polsku jest napisane???

 3. Już jutro siatkarze MKS Bzura Ozorków zagrają mecz ze SKRA II Bełchatów o godz 18 na hali sportowej przy ul.Traugutta 2:-) serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania;-) Będzie to ostatni mecz grupowy rozgrywany w Ozorkowie:-) ZAPRASZAMY:-)

 4. Pieniądze państwowe to się daje tym co na nie zasługują tzn, wiedzą jak mają być wydane.Niektórzy myślą ,że należą się im pieniądze z urzędu bo jak nie to umrze dana dyscyplina sportowa w Ozorkowie.Bardzo się niektorzy już pomylili wcześniej – przykro ,że działacz z TURu nie uczy się na błędach innych.Tak naprawdę to nie ma co ubolewać nad piłką nożną bo nigdy to dyscyplina nie zginie w naszym mieście.

 5. mogliby jakies grosze na nozna dac… ale mimo tego, dobrze, ze rozdzielili to na sporty, w ktorych niezle sobie radzimy, bo w pilce noznej od lat nic wyjatkowego nie zagrali, mimo przekazywanych na nia stosunkowo duzych pieniedzy

 6. Po polsku to nie może być „przygotować” tylko winno być „przygotowanie”, bo inaczej wyszło Kali wiedzieć, Kali robić.
  Podobno piłka nożna dostała 90000 zł i strzelectwo w OPK 7000 zł.
  Nie ma na różne inne rzeczy ale na „to” musi być. Ilem dał tom dał i nie dyskutować, to dewiza dającego.

 7. [quote]Ilem dał tom dał i nie dyskutować, to dewiza dającego.[/quote]
  Bardzo dobra dewiza, ale TYLKO wtedy gdy ktoś daje SWOJE, a nie PUBLICZNE pieniądze.

 8. po co miasto ma kase łozyc na piłke nożna jak wajer bedzie obracał ta kasa i handlował kapciami za to i tylko wszedzie dlugi robi?

 9. w klubie TUR Ozorków nie ma juz praktycznie nic…chcemy trenowac nie mozemy..nie ma kto nam zaltwic hali sportowej(bazy treningowej)..wszystkie roczniki nie trenuja..trenerzy nie maja podpisanych umów..1 druzyna nie ma trenera..dzieciaki jak i seniorzy pala sie do treningu….klubem rzadzi nie kompetetna osoba…ludzie nie zdziwice sie jak na 1 mecz przyjedzie do nas lecyca i nam wrzuci 4bramki..przypomne ze taka sytuacja ciagnie sie juz od 2 lat i nic nie idzie ku dobremu..nikt nic nie robi aby nam pomoc…w kazdym meczu walczymy o 3pkt.,zazdroscimy siatkarzom ,nie wiemy jak radzi sobie ich zarzad ale maja wszystko mniej wiecej poukladane. My jestesmy taktowani jak smieci ,brakuje ochoty i checi ile mozna sie ponizac.. nikt nie chce sie tym zainteresowac..
  Nie chce sie tutaj zalic ale tak sie dba o pilke nozna w Ozorkowie!!!!

 10. Klub „Tur” jest nizależnym stowarzyszeniem kultury fizycznej mającym osobowość prawną. Wszystkie problemy należy rozwiązać wewnątrz klubu np. zwołując nadzwyczajny zjazd zmieniając zarząd pozyskać ludzi chcącyć dzuałać na polu piłki nożnej itp. Ze strony władz miejskich jedyne co można zrobić widząc nieprawidłowości to wstrzymać dotację ( co na 2010) zostało zrobione). Tak na marginesie 90 tys. przeznaczone na piłkę nożną na takim p[oziomie to jest tylko rozpieszczanie klubu.

 11. [quote]po co miasto ma kase łozyc na piłke nożna jak wajer bedzie obracał ta kasa i handlował kapciami za to i tylko wszedzie dlugi robi?[/quote]
  Jeśli już miasto daje pieniądze to nie powinno dawać prezesowi tylko klubowi, a prezesa tylko rozliczać z tego jak one zostały wydane. Czy były wypłacane pensje, należności wobec sędziów, transportu itp. Bo na końcu wychodzi tak, że konsekwencje ponoszą ci którzy niczemu nie zawinią.

 12. i teraz właśnie tak jest ze cierpią zawodnicy… starsi sobie odejdą… a młodsi co? znów od B klasy? ile razy można?? a jest kilku dobrych młodych grajków…

 13. No to po Turze no ale jak tam Prezes W(wajer) wszystko do swojej kieszeni mu leci to tak jest. starzy odchodzą ale z tego co wiem to młodzi zawodnicy tura z grupy senioralnej tez trenują i to trenują w bardzo dobrych drużynach.Powodzenia

 14. z tego co wiem kluby z okolic Ozorkowa juz podkradaja nam zawodników. Jesli odejda wcale im sie nie zdziwie po co siedziec w takim burdelu i sie szmacic..na lęczyckiej ponownie zagoszczą takie pilkarskie marki jak Byszew, kalonka i skotniki!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version