Kibice Widzewa życzą Wesołych Świąt
Reklama

W tym roku podobnie jak w poprzednim rozwiesili w całej Polsce transparenty ze świątecznymi życzeniami. To jest prawdopodobnie jedyna tak inicjatywa jeśli chodzi o kibiców piłkarskich w kraju, gdyż tylko sympatycy łódzkiej drużyny al. Piłsudskiego 138, potrafią wznieść się na taki gest. Nie towarzyszy to tylko świętom Bożego Narodzenia, ale również , np. Dnia Ojca, czy Święta Kobiet. Również Ozorkowski Fan Club Widzewa wykonał 3 transparenty, które bardzo ładnie się prezentują. Wielu mieszkańców miasta podziwia i przyjmuje z uśmiechem takie miłe gesty kibiców. To jest ewenement na skalę krajową, świadczy to o dużej integracji kibiców i o świadomości społecznej ich członków.

Nie jest to tylko hermetyczna grupa skupiona tylko na samym sobie, widać także więź z innymi ludźmi. Popieramy takie inicjatywy i liczymy na ich kultywowanie także w późniejszym okresie.

Mamy również nadzieję, że przyłączą się do tego także inne kluby, a także inne miasta. Oto lista niektórych miast, biorących udział w akcji: Gałkówek, Gdańsk, Koluszki, Końskie, Łowicz, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Rogów, Sieradz, Toruń, Tuszyn, Wieluń, Zduńska Wola, Zgierz, Żarnów.

 

{gallery}/news/2009/12/zyczenia_widzew{/gallery} 

 

Reklama