Cyrk Europa
Reklama

Już w najbliższy piątek 23.10.2009 o godzinie 17 przy ul. Tkackiej w Ozorkowie zagości tradycyjny polski Cyrk Europa pod dyrekcją Daniela Woźniaka z nowym atrakcyjnym programem sezonu 2009.

Zapraszamy na barwne widowisko dla dorosłych i z udziałem artystów z Hiszpanii, Czech, Ukrainy i Polski.

W 2-godzinnym programie  można zobaczyć piękne tygrysy bengalskie, wielbłądy, kuce, lamy, amerykańską krowę, akrobatykę napowietrzną, linę poziomą i żonglerkę.

Bawić Państwa będzie po raz pierwszy w Polsce clown Tampa z Hiszpanii., a na żywo zagra cyrkowa.

Więcej o programie i Cyrku Europa, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-europa.pl oraz w profilu Cyrk Europa na portalu Nasza Klasa.

Tylko w Cyrku Europa można zrobić sobie zdjęcie z prawdziwym małym LWEM!!!.  do lat 10-ciu z biletem zakupionym przez opiekuna mają bezpłatny wstęp.

CYRK OGRZEWANY

ZAPROSZENIA JUŻ ZOSTAŁY ROZDANE.
Osoby, które jako pierwsze przysłały maile zostały powiadomione o sposobie odbioru biletów.

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY WIDZOWIE, KOCHANE

Zapraszamy na spotkanie ze wspaniałą, najtrudniejszą ze sztuk – i tak ulotną – sztuką cyrkową. W 2006 roku po raz pierwszy zabrzmiało „Arena wolna” w Cyrku Europa. Od tego czasu zagraliśmy ponad tysiąc przedstawień, przemierzyliśmy tysiące kilometrów wszędzie spotykając się z dużym uznaniem i zainteresowaniem widzów. Cztery lata naszej działalności to nieustanne zmiany i nowe inwestycje.

Zaczynaliśmy od używanego namiotu, dość wysłużonych wozów cyrkowych i samochodów. Dziś, drugi sezon z rzędu, przedstawienia odbywają się pod nowym namiotem o średnicy 34 metrów, który został wyprodukowany przez włoską firmę Scola Teloni. Nasz tabor przeszedł zupełną metamorfozę. Do transportu używamy nowoczesnych, kolorowych naczep i ciągników siodłowych.

{gallery}/news/2009/10/cyrk{/gallery} 

W programie na żywo gra cyrkowa. W 2008 roku zakupiliśmy w Belgii piękne tygrysy bengalskie, które są wizytówką Cyrku Europa , a na arenie ich pokaz w wykonaniu Rafała Górniaka zawsze wywołuje dreszczyk emocji. To nie koniec zmian, o następnych dowiecie się Państwo już wkrótce. Teraz, kiedy żyjemy w Europie bez granic mamy możliwość prezentowania artystów z różnych krajów.

Cyrk Europa umacnia współpracę z najlepszymi cyrkami europejskimi, aby móc prezentować naszych rodzimych artystów na arenach innych krajów, a wybitnych zagranicznych akrobatów i trenerów zwierząt w naszym cyrku. W sezonie 2009 po raz pierwszy przedstawiamy utalentowanych artystow z Hiszpanii – rodzinę Munoz, piękne zwierzęta z czeskiego Cyrku „Praha” z ich trenerem Arnostem Kopeckim, akrobatów z Ukrainy i Polski.

Oglądając nasz pamiętajcie Szanowna Publiczności, że cyrk jest sztuką prawdziwą – tu nie ma miejsca na udawanie – a każdą niedoskonałość można przypłacić zdrowiem lub życiem. Dlatego nie żałujmy oklasków kiedy palce akrobaty sięgać będą po fruwający trapez, kiedy konie pójda wokół areny, kiedy tygrys zamruczy na trzask bata. Niech Cyrk jawi się nam taki, jak dawniej, jak zawsze.

Magia areny żyje…

Cyrk Europa

Reklama