Siły Powietrzne Rzeczypospolitej Polskiej
Reklama

Jednostka Wojskowa 4395 w Leźnicy Wielkiej zaprasza na spotkanie informacyjno-promocyjne na temat profesjonalizacji Wojsk Lądowych.

Dzięki uprzejmości Dyrektora MOSIR, Pana Bogdana Osińskiego, oraz Burmistrza Piotra Gizińskiego, spotkanie odbędzie się w dniu 24 listopada (poniedziałek) w Hali MOSIR w Ozorkowie w godz. 10.00 – 13.00.

Akcja ma na celu promowanie zawodowej służby wojskowej, warunków przyjęcia do tej służby oraz omówienie dokumentów jakie są wymagane od kandydatów.

Zaprezentowany zostanie podstawowy sprzęt i uzbrojenie jakim dysponują żołnierze z 1 Dywizjonu Lotniczego w Leźnicy Wielkiej.

Na wszystkich, którzy przybędą do Hali MOSIR czekają prezentacje multimedialne, konkursy z nagrodami (koszulki, smycze do telefonów, kubki z Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej).

 

W spotkaniu weźmie udział młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, Liceum Ogólnokształcącego oraz uczniowie 3 klas gimnazjalnych Zespołu Szkół Specjalnych i Gimnazjum nr 1 w Ozorkowie.

Na prezentację zostali zaproszeni również: Burmistrz Miasta Ozorków, Wojskowej Komendy Uzupełnień w Zgierzu oraz przedstawiciele mediów (Wiadomości Ozorkowskie, Dziennik Łódzki, TOYA i Ozorków.net).

Głównym koordynatorem akcji pomiędzy władzami Ozorkowa a Jednostką Wojskowa jest chor. Marcin Michalak.

Reklama