mistrz._jun.i_m._okr._.2008_018.jpg
Reklama

W dniach 19 – 20.04.2008 r. Ośrodku PINIA w Sokolnikach Lesie zostały rozegrane Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego Juniorów i Młodzików w Brydżu Sportowym. W obu kategoriach wiekowych po dwa medale wywalczyli nasi młodzi brydżyści. W obu kategoriach zdobyli tytuły mistrzów.

W kategorii juniorów pierwsze miejsce, tytuł mistrza i złoty medal wywalczył Rafał Szczepaniak; drugie miejsce i srebrny medal zdobył Maciej Trzciński.; czwarte Marcin Bojarski i szóste Adam Walczak.

W kategorii młodzików pierwsze miejsce, tytuł mistrza i złoty medal zdobył Mateusz Sobczak, trzecie miejsce i brązowy medal zdobył Przemysław Sawicki, czwarte Anita Modrzejewska i szóste Piotr Sawicki.

W dniach 25-27.04.2008 r. w Polanicy Zdroju została rozegrana XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Brydżu Sportowym. W turnieju par Marcin Bojarski z łodzianinem.

Łukaszem Kosmą byli bardzo blisko zdobycia brązowego medalu. Ostatecznie zajęli czwarte, a Maciej Trzciński i Rafał Szczepaniak 17 miejsce. Startowało 36 par. W turnieju drużynowym w/w zawodnicy zajęli dziewiąte miejsce.

Marcin Bojarski i Rafał Szczepaniak zostali powołani przez trenera na szkolenia i konsultacje kadry „B” reprezentacji Polski (rocznik 1991-1992).

Henryk Chojnacki
 
{gallery}//images/stories/news/2008/5/{/gallery}
Reklama