Reklama

Regulacje prawne

 

Redakcja Ozorków.net dokłada starań, aby korzystanie z serwisu było intuicyjnie proste i wygodne. Spodziewamy się jednak, że możesz mieć do nas kilka pytań. Poniżej znajdziesz informacje, które mogą być dla Ciebie przydatne. Jeżeli nie znajdziesz w nich poszukiwanych odpowiedzi, skorzystaj z [ kontaktu ] z nami aby zadać pytanie.

Warunki użytkowania

Korzystając z serwisu Ozorków.net wyrażasz tym samym akceptację postanowień zawartych na tej stronie. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy o przerwanie korzystania z Ozorków.net.

Zawartość Ozorków.net nie może być wykorzystywana w żaden sposób, który naruszałby prawa innych osób lub miałby na celu rozpowszechnianie fałszywych, obraźliwych, gorszących, deprawujących lub zakazanych treści, zniesławianie kogokolwiek, zachęcanie do nietolerancji, nienawiści, agresji lub zachowań niezgodnych z prawem.

Redakcja Ozorków.net w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne skutki, straty bądź uszkodzenia wynikające z decyzji lub działań podejmowanych w oparciu o informacje zawarte w serwisie Ozorków.net albo wynikające z innego użycia serwisu Ozorków.net.

Redakcja Ozorków.net może dokonywać zmian w zawartych tu postanowieniach, których zmieniona treść będzie publikowana na stronach pomocy serwisu Ozorków.net.

Twoje opinie w Ozorków.net

Zachęcamy Cię do wyrażania swoich opinii i poglądów w serwisie Ozorków.net. Poniżej interesujących wiadomości i artykułów znajdziesz formularz pozwalający wyrazić Ci własną opinię na tematy w nich poruszane. Możesz w ten sposób wziąć udział w publicznej dyskusji.

Aby uchronić Cię przed złośliwymi użytkownikami, którzy mogliby podawać się za Ciebie podpisując własne wypowiedzi Twoim pseudonimem, zachęcamy Cię do rejestracji.

Redakcja Ozorków.net dba o poszanowanie godności innych osób. Aby zapobiec nadużyciom wraz z treścią opinii i wiadomości przesyłanych za pomocą formularzy zapisywany jest adres internetowy (adres IP) komputera, z którego wysyłasz tę treść. Adres IP jest zapisywany w serwisie Ozorków.net razem z Twoją opinią. Adres ten ma postać liczbową i po podjęciu dodatkowych kroków prawnych pozwala na ustalenie Twojej tożsamości i dokładnej lokalizacji.

Redakcja będzie usuwać opinie naruszające prawa innych osób, zawierające fałszywe, obraźliwe, gorszące, deprawujące lub zakazane treści, zniesławiające kogokolwiek, zachęcające do nietolerancji, nienawiści, agresji lub zachowań niezgodnych z prawem. Opinie tego typu będą usuwane niezwłocznie po ich zauważeniu.

Prywatność i ochrona tożsamości

Serwis Ozorków.net umieszcza na Twoim komputerze dane (cookies) pozwalające na śledzenie Twojej aktywności podczas przeglądania zawartości serwisu oraz umożliwiające korzystanie z wielu zaawansowanych funkcji portalu.

Redakcja Ozorków.net nie gromadzi żadnych danych będących danymi osobowymi użytkowników. Jeżeli w formularzach kontaktu z redakcją lub wyrażania opinii podasz jakiekolwiek dane osobowe, swoje lub innego człowieka, dane te zostaną zignorowane i usunięte. Siłą rzeczy nie przetwarzamy danych osobowych ani nie udostępniamy ich innym podmiotom.

Zawartość formularzy dostępnych w serwisie Ozorków.net jest przesyłana między Twoim komputerem a komputerem odległym za pośrednictwem zwykłego, nieszyfrowanego połączenia. Pamiętaj, aby nigdy nie wpisywać w formularzach poufnych informacji.

Reklama