Reklama

Ozorkowa wyraził zgodę na organizację zlotu. Odbędzie się on jak co roku na boisku w lasku miejskim. Problem w tym że zostało zmodernizowane przez KP Kotan i podopiecznych Monaru. Jeszcze rok temu boisko było w fatalnym stanie… a po zlocie motocykli nie można było go nazwać boiskiem tylko polem.
boisko.ozorkow.org – wejdz i podpisz się!

Całą sprawą zaopiekował się Monar z Ozorkowa i KP ktory przeznaczył sporą sumę pieniędzy na trawe, malowanie, bronowanie, koszenie trawy, wyrównanie nawierzchni, kupno kosiarki, zasilanie kosiarki benzyną dodatkowo codziennie strażacy wylewają 5000 litrów wody na boisko aby nawilzyć nawierzchnię i podlac trawę są to bardzo DUŻE pieniądze.

Po zlocie motocykli boisko znowu zamieni się w ruinę, i cały wysiłek Monaru, Strażaków i KP Kotan Ozorków pójdzie na marne! Teraz boisko jest ośrodkiem rekreacyjnym dla czynnie uprawiających i chodzących na spacery. Jest cicho, miło i przyjemnie.

Nie pozwólmy aby ten obiekt został zniszczony, nie trzeba chyba przypominać co dzieje się w mieście podczas trwania zlotu na boisku i w mieście. Rok temu tragicznie zginęła 15 latka, wracająca ze zlotu.

Apelujemy więc o podpisanie się pod internetową petycją o "przeniesienie zlotu na inny obiekt".

ozorkow.org

Reklama