Reklama
Strona główna Pozostałe aktualności

Wystawa: „Zawirowania”

6

16 lutego w Łodzi w Galerii kina Charlie (ul. Piotrkowska 203/205) odbył się wernisaż wystawy, która jest zalążkiem twórczości Sylwestra Kaźmierczaka.
Fotografie młodego i utalentowanego ozorkowianina prezentowane będą jeszcze przez miesiąc.

"Sylwester Kaźmierczak
Fotograf, operator, student PWSFTviT w Łodzi.
Ponad cztery lata temu rozpoczął przygodę z fotografią, która od razu stała sie pasją i sposobem na życie pełne artystycznych doznań."

Wystawa: 'Zawirowania'
Prace są odzwierciedleniem złożonej i wnikliwej osobowości autora, a dynamika i niestabilne emocje oddają wizję świata i ciągłe poszukiwania tożsamości, co częste wśród młodych przedstawicieli takiej formy uprawianej sztuki.

Ten schemat obrazu w postaci: czy to ucieczki, czy przesiąknięcia światem skradzionych chwil, w sposób bardzo prosty oddaje myśli autora, które dla każdego odbiorcy są indywidualne i tylko dla niego zrozumiałe.

Plastyka obrazu tworzy więź między twórcą i widzem, przez co widz nie czuje się wyobcowany lecz w surrealistyczny sposób staje się jego częścią.
Gra świateł, barw często zaskakuje i w subtelny sposób wprowadza w klimat marzeń.

Jego fotografie w niemal w doskonały sposób oddają nieprzewidywalność chwili, zmuszają do skupienia i prowokują do refleksji nad ulotnością czasu, a sam autor łagodnie wprowadza w tajemniczy nastrój, próbując poprzez obraz zderzyć świat realny ze snem.

Teresa Dickinson"

6 KOMENTARZE

  1. Cytan z newsa: „Fotografie młodego i utalentowanego ozorkowianina prezentowane będą jeszcze przez miesiąc.” 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version