Reklama

Klub Siatkarski Inotel Poznań pokonał dzisiaj MKS Bzura Ozorków 3:0 w spotkaniu I rundy Pucharu Polski. Rywalem Inotelu w II rundzie Pucharu Polski będzie drużyna GTPS Gorzów Wielkopolski. Inotel Poznań grał równo w każdym elemencie, nie była to rewelacyjna siatkówka, nie popełniali dużo błędów i wygrali to spotkanie. W moim zespole była katastrofalna gra na przyjęciu zagrywki i to zadecydowało o naszej porażce. W sumie muszę przyznać, że Poznań był dzisiaj o klasę lepszy, ale w I lidze wcale tak nie musi być – powiedział po spotkaniu trener MKS Bzura Ozorków, Krzysztof Jurek.

Przeciwnik nie był zbyt mocny, a nasze zwycięstwo przyszło bardzo łatwo. Troszeczkę walki było w trzecim secie, ale to wynikało z dekoncentracji mojego zespołu. Jestem zadowolony dlatego, że po raz pierwszy w tym sezonie zespół nie popełnił głupich i rażących błędów. Gra była już bardzie poukładana, szczególnie w obronie. Zespół grał z dużym zaangażowaniem. Dziękuje chłopakom za awans – powiedział po spotkaniu trener KS Inotel Poznań, Marek Jankowiak.

KS Inotel Poznań – MKS Bzura Ozorków 3:0 (25:19, 25:13, 25:22)

Składy zespołów:
Inotel: Staniewski, Kuczko, Sokołowski, Grygier, Dębiec (libero), Łojewski, Mischke oraz Brojek, Sójka, Dwernicki i Józefczak

Bzura: Parkitny, Antosiak (libero), Kałużny, Domagała, Sadecki, Pietrzak, Wójcik oraz Grabarczyk, Sęk i Janiak

siatka.org

Reklama