Reklama

W pierwszej kolejce rozgrywek ligowych Klasy B (gr.3) zawodnicy KP Ozorków wygrali 2:1 z Ludowym Klubem Sportowym Cedrowice.
Od początku spotkania przeważał i po pierwszej połowie powinien prowadzić przynajmniej 3:0!
Jednak w niedzielnym spotkaniu bardzo nieskuteczny był grający Ozorkowian – Damian Gurdziel. Usprawidliwia go fakt, iż do meczu przystąpił z 38 stopniową gorączką.

Do Ozorkowa gości przyjechała zdekompletowana, LKS Cedrowice przez cały grał w dziesiątkę. Na przerwę zawodnicy obydwu klubów schodzili przy bezbramkowym remisie. Druga połowa rozpoczęła się od nieskutecznych ataków gospodarzy, a pierwszy gol padł dopiero w 66 minucie gry. Damian Gurdziel otrzymał perfekcyjne podanie od Mateusza Kangiera i strzałem z bliska pokonał świetnie w tym meczu broniącego goalkeepera gości. Dziesięć minut później, kapitan Kotana Mateusz Wrochna był faulowany w polu karnym przez bramkarza z Cedrowic, jednak sędzia zastosował przywilej korzyści i nie gwizdnął jedenastki, a Mateusz Kangier oddał celny strzał do pustej bramki.

Pod koniec spotkania nieco rozluźniona zdobyciem dwóch goli z Ozorkowa straciła bramkę, ale wynik 2:1 udało się już „dowieźć” do końca. Trzy punkty cieszą bardzo, zwłaszcza w ligowym debiucie. Fotorelacja ze spotkania w dziale Galeria na www..pl !!!

Kolejny ozorkowski rozegra w niedzielę 10 września w Giecznie z tamtejszym Ludowym Klubem Sportowym.

KP Ozorków – LKS Cedrowice 2:1
Bramki dla Kotana: Gurdziel 66″ oraz Kangier 76″
Sędzia: Ćwikliński Krzysztof
Widzów: 40

Reklama