Reklama

5 października już po raz osiemnasty odbył się Jesienny Rajd dla Wytrwałych, org…

0

5 października już po raz osiemnasty odbył się Jesienny Rajd dla Wytrwałych, organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Ozorkowie. Uczestnicy mieli do pokonania trasę z Ozorkowa do Rosanowa. Po rajdzie na wszystkich czekał poczęstunek na dziedzińcu MDK.
MDK






BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version