Reklama

„Komu piosnkę, komu….”

0

28 września odbył się Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych. Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie zaprezentowały się kapele folklorystyczne z regionu. Wśród zespołów nie mogło zabraknąć kapeli „Ozorkowianie”.

Foto Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version