Reklama

Dziś zapraszamy Państwa do Aleksandrii, sołectwa, które dzięki pozyskanemu w wys…

0
Dziś zapraszamy Państwa do Aleksandrii, sołectwa, które dzięki pozyskanemu w wysokości 15 000,00 zł grantowi w ramach „Sołectwa na plus” z budżetu Województwo Łódzkie zakupiło materiały, a następnie postawiło altanę, którą możecie Państwo zobaczyć na załączonych poniżej zdjęciach. PS Zdolnych mamy mieszkańców! Gratulujemy, szczególnie, że Aleksandria jest jednym z sołectw nieposiadających własnej świetlicy, dlatego wierzymy, że nowo postawiona altana będzie z pewnością miejscem integracji lokalnych mieszkańców!





BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version