Reklama

Czy świetlica kontenerowa „Własny kąt”, która stanęła w Solcy Małej w 2022 roku …

0
Czy świetlica kontenerowa „Własny kąt”, która stanęła w Solcy Małej w 2022 roku w ramach grantu „Infrastruktura sołecka na plus” jest zbyt mała na spotkania integrujące lokalną społeczność? Być może! Dlatego sołectwo w roku bieżącym wnioskowało o dotację celową z budżetu Województwo Łódzkie „Sołectwo na plus” w wysokości 15 000,00 zł na zakup altany, która w sezonie wiosenno-letnim będzie miejscem pozwalającym na zacieśnianie się więzi międzypokoleniowych, a także wpłynie pozytywnie na aktywność społeczności lokalnej, miejscem umożliwiającym wspólne spędzanie czasu i rozwój nowych zainteresowań bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy na wycieczkę do Solcy Małej!





BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version