Reklama

„Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali…” /Jan Paweł II/ – Dzień …

0
„Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali…” /Jan Paweł II/ – Dzień Patrona w Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II Przedstawiciele władz Gminy Ozorków: wójt Marian Lemański oraz sekretarz Wojciech Brzeski wzięli udział w uroczystości w Zgierskim Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II z okazji Dnia Patrona – św. Jana Pawła II. Obchody rozpoczęły się mszą świętą odprawioną w kościele pw. Matki Bożej Dobrej Rady, której przewodniczył ks. bp Marek Marczak, następnie odsłonięto pomnik papieża Polaka na dziedzińcu szkoły. Zakończeniem wydarzenia była część artystyczna poświęcona życiu i pontyfikatowi Jana Pawła II. – Postać Jana Pawła II i jego nauczanie, tak bliskie sercu wszystkich Polaków już od osiemnastu lat, przyświecają edukacji młodzieży, która swe kroki kieruje do Zgierskiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zgierzu. Wśród nich jest wielu nastoletnich mieszkańców naszej gminy, którzy w celu zdobycia konkretnego zawodu wybierają placówkę w Zgierzu. Serdecznie dziękuję za zaproszenie do wzięcia udziału w uroczystości, tym samym liczę na kontynuację świetnie zapowiadającej się, a niedawno zapoczątkowanej współpracy – mam na myśli obecność przyszłych adeptów fryzjerstwa i wizażu podczas Gminnego Dnia Kobiet w Modlnej i Solcy Wielkiej, a także Rodzinnych Ferii Zimowych w świetlicach w Sokolnikach-Parceli i Małachowicach-Kolonii, gdzie za przysłowiowy „uśmiech” wyczarowywali na głowach mieszkanek naszej gminy piękne fryzury – podkreśla Wójt Gminy Ozorków Marian Lemański.





BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version