Reklama

Ponad 150 osób pojawiło się dziś na poczęstunku wielkanocnym na placu Jana Pawła…

0

Ponad 150 osób pojawiło się dziś na poczęstunku wielkanocnym na placu Jana Pawła II. Na chętnych czekały żurek, kotleciki i ciasta. Na poczęstunek zaprosił mieszkańców burmistrz Jacek Socha.





BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version