Reklama

W tym roku, po raz kolejny odbył się Kiermasz Wielkanocy, na którym swoje prace zaprezentowali Twórczy i Rękodzielnicy z woj. łódzkiego. Królowały ozdoby stołu wielkanocnego, haftowane i wykonywane na szydełku serwety, obrusy i bieżniki, różnorodne pisanki, świece i stroiki. Nie zabrakło obrazów, ręcznie wykonywanej biżuterii, zabawek czy rzeźb . Jednym słowem nieskończona ilość barw i pomysłów.

Podczas Kiermaszu na scenie zaprezentowały się zespoły z Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie, między innymi Zespół Tańca Nowoczesnego, Kapela folklorystyczna „Ozorkowianie” oraz zaprzyjaźniona Kapela ludowa „Aleksandrowianie”.

Nie zabrakło także najmłodszych mieszkańców naszego miasta reprezentowanych przez Przedszkolaki z Przedszkoli Miejskich Nr 1,3,4 oraz Centrum Edukacyjno – Artystycznego „Fantazja”, a także uczniów Szkoły Podstawowej Nr 5 w Ozorkowie.

Organizatorzy składają podziękowania wszystkim przybyłym na Kiermasz Wystawcom oraz wspaniałym, młody Artystom, którzy uświetnili swoją obecnością wydarzenie. Szczególne podziękowania kierujemy do Pań Nauczycielek, które przygotowały fantastyczny program artystyczny. Gratulujemy

Reklama