Reklama

Przerwa na czytanie w SP5…

0


26 października 2023 r. Szkoła Podstawowa nr 5 przyłączyła się do czwartej międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej Akcji Bicia Rekordu w Czytaniu na Przerwie realizowanej w ramach

Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Organizatorem akcji jest Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim.
Do akcji włączyły się ośrodki z całego świata: Europy, Afryki, Ameryki Północnej, promując czytanie jako świetną formę spędzania czasu wolnego.
Uczniowie SP5 w czasie przerw czytali swoje ulubione książki, lektury szkolne lub podręczniki.
Tekst J.K., foto A.F., E.P





BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version