Reklama

Turniej Przyjaźni w Gimnastyce Artystycznej…

0

150 zawodniczek z Ozorkowa, Aleksandrowa Łódzkiego, Pabianic i Poddębic wzięło udział w Turnieju Przyjaźni w Gimnastyce Artystycznej pod patronatem Burmistrza Ozorkowa Jacka Sochy. Organizatorem tego przepięknego wydarzenia, które odbyło się 4 czerwca w hali sportowej w Ozorkowie, była Szkoła Gimnastyki Artystycznej Pasja.
Zawodniczki zaprezentowały się w układach taneczno-akrobatycznych, zbiorowych, duetach oraz w układach z przyborem. Uroczystego otwarcia turnieju oraz wręczania nagród dokonała założycielka SGA Pasja Daria Urbańska.
Gimnastyczki z grup początkujących, kontynuujących i zaawansowanych wspólnie z trenerkami w ten sposób podsumowały i uroczyście zakończyły miniony rok szkolny, a na planszy prezentowały wspaniały i wysoki poziom. W tym roku Pasjanki odniosły wiele sukcesów na planszy podczas turniejów na poziomie międzynarodowym i ogólnopolskim, zdobywając najwyższe miejsca. Przed nimi kolejny obóz sportowy i warsztaty wakacyjne, podczas których będą szlifować formę na nowy sezon.
Wszystkim zawodniczkom gratulujemy wspaniałych startów oraz dziękujemy, że zaszczyciły nas swoją obecnością. Do zobaczenia na kolejnym turnieju!
Organizatorzy Turnieju dziękują: Burmistrzowi Ozorkowa Jackowi Sosze, Dyrektorowi Centrum Sportu i Rekreacji „Wodnik” Mariuszowi Lewandowskiemu, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Małgorzacie Syncerek oraz sponsorom i parterom, którymi byli: Miasto Ozorków, Primavera za dostarczenie wody dla zawodniczek, Rafał Stanulewicz Fotografia, Balony z helem Tomalak, Firmie Rgvideo.net za przeprowadzenie transmisji online.
Daria Urbańska i rodzice SGA Pasja

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version