Reklama

Młode piłkarki na podium!…

0

Istniejący zaledwie kilka miesięcy dziewczęcy zespół działający w klubie Kotan Ozorków ma już na swoim koncie kilka sukcesów!
Oliwia Dymińska (bramkarz), Wiktoria Izydorczyk, Wiktoria Pawlak, Pola Łuczak (kapitan), Róża Pawlak, Wiktoria Domańska, Nikola Abramczyk zagrały w dwóch turniejach; w jednym stanęły na najwyższym stopniu podium, w drugim zajęły drugie miejsce.
Kobieca Piłka Nożna, na razie w wydaniu młodzieżowym, po kilku latach przerwy odradza się w Ozorkowie.
Projekt Kotan Ozorków Kids rozpoczął się zaledwie osiem miesięcy temu, a dzisiaj Klub może pochwalić się już 5 sekcjami dziecięcymi.
Jednym z głównych celów Projektu Kotan Kids było stworzenie drużyny Dziewczynek i już w kwietniu Kotan Ozorków rozpoczął zmagania w kategorii Dziewczynek do lat 13 w ramach Rozgrywek o Puchar Przewodniczącego Kd/sPNK ŁZPN.
Młode i bardzo zdolne zawodniczki Kotana mają za sobą już dwa turnieje. Pierwszy Turniej został rozegrany 22 kwietnia w miejscowości Gidle, gdzie ozorkowianki zajęły 1 miejsce po dwóch zwycięstwach i remisie.
Wyniki I Turnieju:
LKS VIS Gidle I 0-11 Kotan Ozorków
LKS VIS Gidle II 0-17 Kotan Ozorków
UKS SMS Łódź 4-4 Kotan Ozorków
Gole dla zespołu Kotan Ozorków strzelały: 14x Nikola Abramczyk, 9x Wiktoria Domańska, 3x Wiktoria Pawlak, 3x Róża Pawlak, 2x Pola Łuczak.
Drugi turniej został rozegrany 7 maja w Zelowie. Młode zawodniczki znów pokazały się z bardzo dobrej strony, zajmując 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej.
Wyniki II Turnieju:
LKS VIS Gidle 0-3 Kotan Ozorków
MUKS Tomaszów Mazowiecki 8-1 Kotan Ozorków
Gole dla naszego zespołu strzelały: 2x Nikola Abramczyk, 2x Pola Łuczak.
W pierwszych dwóch Turniejach drużynę Kotan Ozorków reprezentowały: Oliwia Dymińska (bramkarz), Wiktoria Izydorczyk, Wiktoria Pawlak, Pola Łuczak (kapitan), Róża Pawlak, Wiktoria Domańska, Nikola Abramczyk.
Zakończenie i ostatni turniej w ramach Rozgrywek o Puchar Przewodniczącego Kd/sPNK ŁZPN będzie miał miejsce 11 czerwca 2023 roku na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi.
Kotan Ozorków cały czas prowadzi nabór dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2010 i młodszych. Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia przygody z piłką nożną.
Koordynatorem całego projektu Kotan Kids jest trener Mateusz Maciejewski.
Zapisy: tel. 882 749 131, Email: kotanklub@gmail.com
M.Maciejewski Kotan OzorkówBRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version