Reklama

Ferie w mieście…

0

Ferie z Lady Famą
Na „Karnawałowe szaleństwo z Lady Famą” zaprasza burmistrz Jacek Socha w ostatni dzień ferii, 27 stycznia (piątek) do hali sportowej o godz. 16.00. W programie m.in. przedstawienie w wykonaniu Lady Famy, konkursy, zabawa przy muzyce.
Ferie z „Wodnikiem”
W drugim tygodniu ferii zimowych burmistrz Jacek Socha zaprasza dzieci na bezpłatne dwugodzinne na obiektach CSiR „Wodnik” na basenie ” i w hali sportowej.
W ramach zajęć: nauka pływania, zabawy w wodzie, pływanie w syrenim ogonie, animacje sportowe, z łuku
Poza tym w czasie obu tygodni ferii, od poniedziałku do piątku do godz. 12.59, wejście na kosztować będzie 6 zł dla dzieci i młodzieży (do 26 roku życia dla młodzieży uczącej się).
Ferie z MOK
W dniach 16 – 20 stycznia w godzinach 10.00 – 16.00 Miejski Kultury w Ozorkowie odbywać się będą płatne dla dzieci w wieku 7 – 10 lat pn. „Artystyczne ferie w MOK”. W ramach półkolonii będą prowadzone zajęcia taneczne, plastyczne, muzyczne, gry i zabawy sportowe, integracyjne, wycieczki. Organizator zapewnia drugie śniadanie i obiad.
Ferie z MDK
W dniach 16 – 20 stycznia w godzinach 10.00 – 16.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Ozorkowie odbywać się będą „Zimowe warsztaty artystyczne u Małego Księcia”. W programie gry i zabawy logiczne, muzyczne, komputerowe, sportowe.
Ferie z MBP
Filia na osiedlu MBP w dniach 16 – 27 stycznia w godzinach 10.00 – 13.00 organizuje dla dzieci w wieku 6 – 11 lat na ferie w bibliotece. W ramach zajęć gry i zabawy integracyjne, tańce, zabawy ruchowe.
Ferie z
zaprasza w czasie ferii na sportowe w sali gimnastycznej. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 42 710 31 53.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version