Reklama
Strona główna Aktualności Gmina Parzęczew

Policyjna debata w Parzęczewie

0

27 lipca 2022 roku o godzinie 12.00 w Parzęczewie odbyła się policyjna dla przedstawicieli władz lokalnych oraz wszystkich mieszkańców rejonu. Głównym punktem rozmów było odtworzenie Posterunku Policji w Parzęczewie, jednak nie zabrakło rozmów na inne, ważne dla lokalnej społeczności zagadnienia.

Komendant Powiatowy Policji w Zgierzu insp. , Komendant Komisariatu Policji w Ozorkowie podinsp. , asp. oraz st. asp. podczas debaty mieli możliwość porozmawiać ze wszystkimi uczestnikami na rożnego rodzaju tematy.

Wśród zgromadzonych gości znajdowali się przedstawiciele lokalnych władz oraz sami mieszkańcy całej gminy.

Mundurowi początkowo przedstawili stan bezpieczeństwa na terenie Parzęczewa, zaprezentowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikację Moja Komenda. Podczas spotkania omówiono ewentualną możliwość przywrócenia funkcjonowania Posterunku Policji w Parzęczewie, jak zapoznano się z opinią zgromadzonych na ten temat. Nie zabrakło również pytań związanych z bieżącymi i codziennymi problemami mieszkańców, na które odpowiadali Komendanci, właściwy dzielnicowy oraz profilaktyk społeczny. Wspólnie wypracowano pewne rozwiązania oraz ustalono termin kolejnego spotkania.

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version