Reklama

Nagroda dla Julii Czerwińskiej, absolwentki Szkoły Podstawowej w Modlnej – Michał Kowalski

0
Nagroda dla Julii Czerwińskiej, absolwentki Szkoły Podstawowej w Modlnej - Michał Kowalski

Uczestniczyłem dziś w zakończeniu szkoły klas VIII w Szkole Podstawowej im. 17 Wielkopolskiej Dywizji Piechoty w Modlnej.

W tym roku postanowiłem zapoczątkować tradycję wręczania przeze mnie nagród za osiągniecie wysokich wyników w nauce dla najlepszego absolwenta Szkoły Podstawowej w Modlnej. Warunkiem otrzymania nagrody jest stałe zamieszkiwanie na terenie miejscowości Helenów lub .

W tym roku uhonorowana została uczennica klasy VIII B, Julia Czerwińska z Helenowa.

Julia uzyskała średnią ocen 4,94 i ukończyła szkołę z świadectwem z czerwonym paskiem.

Mam nadzieję, że roczny kurs online języka angielskiego będzie przydatny w kolejnym etapie edukacji Julii, a karnet 10 wejść na dowolny seans do Kina Górnik w Łęczycy sprawi, że spędzi miłe chwile w rodzinnym gronie lub w towarzystwie przyjaciół.

 

Życzę Julii, aby nauka w szkole średniej przynosiła także znakomite efekty, ale przede wszystkim, aby sprawiała Jej satysfakcję i radość.

Jest bardzo prawdopodobne, że w przyszłym roku poza Szkołą Podstawową w Modlnej będę brał także pod uwagę wyniki absolwentów uczęszczających do innych szkół podstawowych, także poza terenem gminy Ozorków. Jednak będzie musiał być spełniony warunek stałego zamieszkiwania na terenie miejscowości Helenów lub Aleksandria.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version