Reklama

Nowa wiata przystankowa przy Miejskim Ośrodku Kultury

26
Nowa wiata przystankowa przy Miejskim Ośrodku Kultury / fot. Michał Kowalski

Nowa wiata przystankowa z pleksi i blachy została zamontowana w minionym tygodniu na przystanku autobusowym w pobliżu Miejskiego Ośrodka Kultury (naprzeciwko TESCO).

Na ww. przystanku zatrzymują się wszystkie autobusy oraz busy. Bardzo często można było w tym miejscu spotkać oczekujących pasażerów. Dzięki wiacie mogą teraz w większym komforcie oczekiwać na transport.

Kolejna wiata ma się pojawić w kwietniu na przystanku przy ul. Cegielnianej przed rondem.

26 KOMENTARZE

  1. a pomalowanie tego słupa z prawej i rozbiórka płotu przed MOK. ….. eeee, to już za dużo chyba wymagam?!? … a jeszcze rozkład jazdy!!

    • Słupy są elementem trakcji tramwajowej, więc to zapewne MPK-Łódź Sp. z o.o. powinna doprowadzić je do normalnego wyglądu. Płot faktycznie za ładnie nie wygląda.

  2. Nie potrafię zrozumieć tylko jednej rzeczy. Ogólnie przystanek może i jest fajny i ładny. Z tym, że nie bardzo rozumiem logiki robienia przystanków z pleksi, skoro i tak są one dewastowane. Boki przystanku powinny być obite grubą blachą przyspawaną do szkieletu przystanku i wzmocnione rozpurkami do których również przyspawana byłaby blacha żeby jej nikt nie wypchnął. I zapewne taniej by to wyszło niż wymiana i czyszczenie pleksi, bo sam kiedyś widziałem, że przystanki są konserwowane w formie mycia boków przystanku z pleksi, co też zresztą kosztuje utrzymanie takiego przystanku jak i wiecznie wymieniane boki popękanego i zdewastowanego przystanku. Znowu pieniądze zmarnowane w błoto ;/.

  3. Blacharz Mietek miał do wyklepania wózek od Niemca co to płakał,ale tym razem to faktycznie był przystanek… 🙂

  4. Ciekawe kiedy władze miasta postawią nowe wiaty przystankowe na ul. Łęczyckiej ( Bugaj ) , bo jakoś na terenie całego miasta zostały wymienione przystanki, tylko nie tam . Wiaty są teraz stare bez ścian , nawet przed deszczem trudno się tam uchronić, a co dopiero przed wiatrem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version