Reklama

Polskie Pieśni Patriotyczne – koncert z okazji Święta Niepodległości

0
Polskie Pieśni Patriotyczne - koncert z okazji Święta Niepodległości / fot. umozorkow.pl

Koncert Polskich Pieśni Patriotycznych w wykonaniu Stowarzyszenia Śpiewaczego Harmonia z Łodzi, który odbył się w minioną niedzielę (8 listopada) w Kościele NMP KP w Ozorkowie, był jednym z wydarzeń miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Licznie zebrani w kościele mieszkańcy, wśród nich burmistrz Jacek Socha, wysłuchali znanych pieśni, tj. ?Maszerują Strzelcy?, ?Ostatni Mazur?, ?Ej dziewczyno, ej niebogo? i wieli innych.

zawsze chętnie i licznie uczestniczą w koncertach organizowanych z okazji polskich świąt narodowych; świadczy o tym m.in. wielkie zainteresowanie zarówno wczorajszym koncertem, jak i organizowanym cyklicznie z okazji 11 Listopada Ozorkowskim Śpiewaniem Patriotycznym. W tym roku, w najbliższą środę, już po raz czwarty w Miejskim Ośrodku Kultury o godz. 17.00 mieszkańcy naszego miasta spotkają się, by wysłuchać patriotycznych pieśni.

W ramach miejskich obchodów Święta Niepodległości 10 listopada odbędzie się jeszcze uroczysty w Gimnazjum nr 1, natomiast 11 listopada w kaplicy pw. św. Marcina na Nowym Cmentarzu ? uroczysta msza święta.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version