Reklama

23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stał się już cykliczną imprezą wpisaną w ozorkowski kalendarz imprez kulturalnych. Celem tegorocznego XX III finału jest zbieranie pieniędzy dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

10 STYCZNIA 2015 R. (SOBOTA)
Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie ul. Wyszyńskiego 43a
14.30  Koncert ?Nauczyciele ? Dzieciom? ? pt. ?Przeboje dziesięciolecia? (I tura)
17.30  Koncert ?Nauczyciele ? Dzieciom? ? pt. ?Przeboje dziesięciolecia? (II tura)
 
11 STYCZNIA 2015 R. (NIEDZIELA)
przy ul. Traugutta 2 w Ozorkowie  
12.00 – 14.00 Konkurs Bezpiecznej Jazdy o Puchar Burmistrza Miasta Ozorkowa
Nagrodą główną ufundowaną przez AUTO SZKOŁĘ u ZBYSZKA w Konkursie Bezpiecznej Jazdy jest darmowy kurs prawa jazdy.                   
17.00 – 20.00 Występy artystyczne zespołów, dzieci i młodzieży z terenu Ozorkowa, informacje o zebranej kwocie pieniędzy, licytacje gadżetów WOŚP i wiele innych atrakcji
18.00 – rozstrzygnięcie Konkursu Bezpiecznej Jazdy o Puchar Burmistrza Miasta Ozorkowa  
20.00 Światełko do Nieba

Podczas XXIII Finału WOŚP będą z nami m.in.:
AUTO SZKOŁA U ZBYSZKA, KLUB DLA DZIECI MINI MALUCH, RESTAURACJA TAMADA, CENTRALNE BIURO OCHRONY GUNNERS, SALON KOSMETYCZNY SPA&YOU, ZAKŁAD CUKIERNICZO-PIEKARSKI PIOTRUŚ, PPHU STEFAN KOZIŃSKI, ZAKŁAD CUKIERNICZY MAGNOLIA, ZAKŁAD PIEKARSKO-CIASTKARSKI DANA, SALON URODY KLEOPATRA, WRÓŻKA ANNA.

SIEDZIBA SZTABU: MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W OZORKOWIE, UL. LISTOPADOWA 6B

Zobacz więcej szczegółów na stronie poświeconej temu wydarzeniu.

2 KOMENTARZE

  1. Dramat, 'władze miasta’ Ozorków powinny chodzić kanałami za to jak zostawiają ludzi samym sobie i tak podstawowych imprez nie asekurują. Oprócz Mini Malucha, który dał po baloniku i pomalował dzieciom buzie absolutnie nic nie zaproponowano gościom imprezy. Było kilkoro fajnie śpiewających dzieciaków ale nikt nie zadbał o oprawę występów i przeszły niemal niezauważone. ZERO atrakcji dla dzieci ZERO dla młodzieży ( która nie wiedzieć czemu szlaja się potem i nie wie co ze sobą zrobić) i ZERO dla dorosłych. WSTYD ! 25 tysięcy mieszkańców skazanych na życie w nicości. WSTYD !!!!!!

  2. droga anno, co zrobiłaś w kierunku, aby poprawić taką sytuację? NIC. impreze wośp tworzą LUDZIE dla LUDZI. każdy może zostać wolontariuszem i zrobić coś dla drugiej osoby. zamiast narzekania, w przyszłym roku możesz zorganizować jakąś zabawę dla dzieciaków, albo dla młodzieży 😉 wystarczy troszkę pomyśleć.. czego tobie droga anno życzę 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version