Reklama
Strona główna Miasto Ozorków Miejski Ośrodek Kultury

Recital Katarzyny Żak

0

Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie zaprasza na recital Katarzyny Żak, który odbędzie się 20 listopada 2013 r. o godzinie 18:00. Podczas koncertu usłyszymy przygotowane przez artystkę piosenki Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Jana Jakuba Należytego oraz pełne pozytywnej energii, zachęcające do refleksji opowieści i anegdoty.

Katarzyna Żak ? aktorka teatralna i filmowa. Rozpoznawalność przyniosły jej role serialowe. Zagrała między innymi Alinę w ?Miodowych latach?, (gdzie oglądaliśmy ją u boku życiowego partnera Cezarego Żaka) , Halinkę w ?Na wspólnej?, a także Solejukową w popularnym obecnie serialu ?Ranczo?.

Jest absolwentką wrocławskiej szkoły teatralnej. Przez 9 lat związana była z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu, gdzie Zagrała m.in. w spektaklach ?Opera za trzy grosze?, ?Sztukmistrz z Lublina?, ?Wariat i zakonnica?, ?Lot nad kukułczym gniazdem?. Od kilkunastu lat związana ze stołecznymi scenami. Wśród nich warto wspomnieć Teatr Rampa, gdzie zagrała m.in. w spektaklach reżyserowanych przez Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Strzeleckiego, Macieja Wojtyszko czy Jana Pietrzak. Aktualnie aktorka występuje na scenie Teatru Muzycznego Roma (spektakl ?Zdobyć, utrzymać, porzucić?) oraz w ?Ptaszku? w Teatrze Kamienica, a także w Teatrach Komedia, Capitol i Buffo.

Od kilku lat Katarzyna Żak koncertuje z recitalami. Nagrała dwie płyty: ?Młynarski – Jazz? z tekstami Wojciecha Młynarskiego w 1994 oraz ?Kolędy na cały rok? w 1995 z tekstami Bogdana Loebla i muzyką Włodzimierza Nahornego.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie od 7 listopada 2013.
Rezerwacje pod nr telefony 42 710 31 18/19.

Dla dwóch pierwszych osób, które wyślą email na adres michal@ozorkow.net i wyrażą chęć uczestnictwa w recitalu, redakcja przygotowała bezpłatne zaproszenia.
Zaproszenia do odbioru przed koncertem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Ozorkowa i okolic.

Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie
ul. Wyszyńskiego 43a
tel (+48) 42 710 31 19
http://www.mok.ozorkow.info.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version