Reklama

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert z piosenkami Anny German w wykonaniu Sylwii Strugińskiej przy akompaniamencie zespołu instrumentalnego Alla Vienna. Koncert odbędzie się 26 października 2013 w siedzibie MOK w Ozorkowie. ul. Wyszyńskiego 43 a.
Podczas koncertu usłyszymy m.in. przeboje takie, jak: ?Tańczące Eurydyki”, ?Wróć do Sorrento”, ?Jesteś moją miłością”, ?Zakwitnę różą”, ?Człowieczy los”, ?Księżyc i róże” oraz wiele innych.

Sylwia StrugińskaSylwia Strugińska jest absolwentką Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi na Wydziale Wokalno-Aktorskim. Jeszcze w trakcie trwania studiów rozpoczęła współpracę z impresariatami artystycznymi oraz Filharmonią Łódzką im. A. Rubinsteina. Na scenie Teatru Muzycznego zadebiutowała w 2005 roku stając się najmłodszą solistką teatru. Ma w swoim dorobku role polsko jak i obcojęzyczne.
W 2008 roku została laureatką w Trzecim Ogólnopolskim Konkursie Wykonawstwa Muzyki Operetkowej i Musicalowej im. Iwony Borowickiej w Krakowie. Występowała na wielu festiwalach organowych w towarzystwie wybitnych organistów z Polski, Belgii, Czech i Litwy. Artystka chętnie bierze udział w koncertach kameralnych wykonując utwory z repertuaru klasycznego, sakralnego, a także pieśni różnych kompozytorów.

Alla Vienna ? orkiestra powstała w 2008 roku, składa się z siedmiu instrumentalistów. Artyści związani są z Filharmonią Łódzką, Akademią Muzyczną w Łodzi oraz Filharmonią Świętokrzyską im. O. Kolberga. Wizytówką zespołu są łączące w sobie wiele gatunków muzycznych projekty takie, jak: ?Ale Kino?, ?Kochamy Seriale?, ?Muzyka Zespołu Queen Symfonicznie?, ?Filmowe Piosenki z chórem? czy ?Piosenki Anny German?.
W Ozorkowie artyści zagrają w składzie:
Marta Niedźwiecka ? koncertmistrz, skrzypce
Adam Manijak ? fortepian
Tomasz Wrocławski ? perkusja
Jan Niedźwiedzki ? kontrabas

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Ozorkowa i okolic. Wstęp wolny.

Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie
ul. Wyszyńskiego 43a
tel (+48) 42 710 31 19
www.mok.ozorkow.info.pl

Sylwia Strugińska ? Time to say goodbye: http://www.youtube.com/watch?v=-Sso-3jEt8U
Oficjalna strona zespołu Alla Vienna: http://allavienna.pl/

Reklama