MKS Bzura Ozorków
Reklama

Od przegranej z rozpoczęli sezon siatkarze Bzury Ozorków. Przed własną publicznością ulegli w czterech setach 1:3. Za tydzień kolejne spotkanie zostanie rozegrane również w Ozorkowie a przeciwnikami MKS-u będzie Sobieskiego Żagań.

Bzura Ozorków – 1:3 (17:25, 23:25, 25:18, 19:25)

Skład Bzury: Sadecki, Wójcik, Antosiak, Kacprzak, Majchrzak, Kuron, Terka(l) oraz Rybak, Sowiński

Początek spotkania był wyrównany, akcje punkt za punkt. Później przewagę kilku punków uzyskali goście, którzy wygrali pierwszą partię do 17.
Drugi set zapowiadał, że spotkanie szybko się zakończy. Na kilka oczek odskoczyli kaliszanie jednak nasi siatkarze walcząc doprowadzili do wyrównania. Gdy wydawało się, że Bzura wygra tego seta błędy w przyjęciu i pomyłki w ataku spowodowały porażkę do 23.

Trzecia odsłona rozpoczęła się od prowadzenia Bzury trzema punktami i o wzięcie czasu zmuszony był gości. z Kalisza odrobiła straty doprowadzając do remisu. Jadnak w dalszej części seta dominowali nasi siatkarze. Gdy na zagrywkę wszedł Przemek Antosiak wyprowadził drużynę na bezpieczną przewagę, której nie oddaliśmy do końca wygrywając seta do 18.
Wydawało się, że po tak pewnie wygranym secie czwarty też padnie łupem ozorkowian, niestety tak się nie stało. Błędy w przyjęciu zadecydowały, że z trzech punków cieszyli się goście.

mksbzura.pl

Reklama